Dato
|
Kl.
|
Titel
|
Begivenhedstype
|
Sted
|
08-05-2024
|
10:00
|
Møde i salen
|
Møde i salen
|
|
07-05-2024
|
13:00
|
Møde i salen
|
Møde i salen
|
|
15-05-2024
|
10:00
|
Møde i salen
|
Møde i salen
|
|
14-05-2024
|
13:00
|
Møde i salen
|
Møde i salen
|
|
17-05-2024
|
09:00
|
Møde i salen
|
Møde i salen
|
|
16-05-2024
|
10:00
|
Møde i salen
|
Møde i salen
|
|
21-05-2024
|
13:00
|
Møde i salen
|
Møde i salen
|
|
22-05-2024
|
10:00
|
Møde i salen
|
Møde i salen
|
|
24-05-2024
|
09:00
|
Møde i salen
|
Møde i salen
|
|
23-05-2024
|
10:00
|
Møde i salen
|
Møde i salen
|
|
28-05-2024
|
13:00
|
Møde i salen
|
Møde i salen
|
|
29-05-2024
|
09:00
|
Møde i salen
|
Møde i salen
|
|
30-05-2024
|
10:00
|
Møde i salen
|
Møde i salen
|
|
31-05-2024
|
09:00
|
Møde i salen
|
Møde i salen
|
|
04-06-2024
|
09:00
|
Møde i salen
|
Møde i salen
|
|
13-05-2024
|
09:00 - 13:00
|
Statsrevisormøde
|
Statsrevisormøde
|
Christiansborg, Provianthuset, Lokale P2-40
|
10-06-2024
|
09:00 - 13:30
|
Statsrevisormøde
|
Statsrevisormøde
|
Christiansborg, Proivanthuset, Lokale P2-40
|
08-05-2024
|
08:00
|
Europaudvalget (EUU)
|
Udvalgsmøde
|
2-133
|
17-05-2024
|
08:30
|
Europaudvalget (EUU)
|
Udvalgsmøde
|
2-133
|
24-05-2024
|
08:30
|
Europaudvalget (EUU)
|
Udvalgsmøde
|
2-133
|
07-06-2024
|
08:30
|
Europaudvalget (EUU)
|
Udvalgsmøde
|
2-133
|
12-06-2024
|
08:30
|
Europaudvalget (EUU)
|
Udvalgsmøde
|
2-133
|
21-06-2024
|
10:30
|
Europaudvalget (EUU)
|
Udvalgsmøde
|
2-133
|
16-05-2024
|
13:15
|
Det Udenrigspolitiske Nævn (UPN)
|
Udvalgsmøde
|
2-133
|
25-06-2024
|
15:00
|
Europaudvalget (EUU)
|
Udvalgsmøde
|
2-133
|
02-07-2024
|
10:00
|
Europaudvalget (EUU)
|
Udvalgsmøde
|
2-133
|
16-05-2024
|
16:30 - 17:30
|
Nytårsmøde
|
Andet møde
|
S-090
|
06-05-2024
|
10:30 - 13:00
|
Praktikant undervisning v/SES og UDV
|
Andet møde
|
2-080
|
07-05-2024
|
11:00 - 13:00
|
Gruppemøde
|
Gruppemøde
|
2-078
|
07-05-2024
|
11:00 - 13:00
|
Gruppemøde - der serveres frokost
|
Gruppemøde
|
2-083
|
08-05-2024
|
09:00 - 10:00
|
Gruppemøde
|
Gruppemøde
|
2-083
|
08-05-2024
|
09:00 - 10:00
|
Gruppemøde DD
|
Gruppemøde
|
2-015
|
13-05-2024
|
10:30 - 13:00
|
Praktikant undervisning v/SES og UDV
|
Andet møde
|
2-080
|
14-05-2024
|
11:30 - 13:00
|
Gruppemøde DD
|
Gruppemøde
|
2-015
|
14-05-2024
|
11:00 - 13:00
|
Gruppemøde
|
Gruppemøde
|
2-078
|
14-05-2024
|
11:00 - 13:00
|
Gruppemøde - der serveres frokost
|
Gruppemøde
|
2-083
|
15-05-2024
|
09:00 - 10:00
|
Gruppemøde DD
|
Gruppemøde
|
2-015
|
15-05-2024
|
09:00 - 10:00
|
Gruppemøde
|
Gruppemøde
|
2-083
|
15-05-2024
|
11:00 - 11:45
|
Diakonhøjskolen
|
Andet møde
|
S-090
|
16-05-2024
|
08:30 - 10:00
|
Gruppemøde DD
|
Gruppemøde
|
2-015
|
16-05-2024
|
09:00 - 10:00
|
Gruppemøde
|
Gruppemøde
|
2-078
|
16-05-2024
|
09:00 - 10:00
|
Gruppemøde
|
Gruppemøde
|
2-083
|
16-05-2024
|
11:30 - 12:30
|
Maria Durhuus - HK Senior
|
Andet møde
|
S-090
|
16-05-2024
|
12:00 - 13:00
|
Birgit Schremmer Larsen - 31 personer - HK Service Hovedstaden
|
Andet møde
|
S-117
|
25-06-2024
|
13:00
|
Møde i salen
|
Møde i salen
|
|
20-06-2024
|
13:15
|
Det Udenrigspolitiske Nævn (UPN)
|
Udvalgsmøde
|
2-133
|
25-06-2024
|
14:15
|
Det Udenrigspolitiske Nævn (UPN)
|
Udvalgsmøde
|
2-133
|
02-07-2024
|
09:30
|
Det Udenrigspolitiske Nævn (UPN)
|
Udvalgsmøde
|
2-133
|
21-05-2024
|
11:30 - 13:00
|
Gruppemøde DD
|
Gruppemøde
|
2-015
|
21-05-2024
|
11:00 - 13:00
|
Gruppemøde
|
Gruppemøde
|
2-078
|
21-05-2024
|
11:00 - 13:00
|
Gruppemøde - der serveres frokost
|
Gruppemøde
|
2-083
|
22-05-2024
|
09:00 - 10:00
|
Gruppemøde DD
|
Gruppemøde
|
2-015
|
22-05-2024
|
09:00 - 10:00
|
Gruppemøde
|
Gruppemøde
|
2-083
|
23-05-2024
|
08:30 - 10:00
|
Gruppemøde DD
|
Gruppemøde
|
2-015
|
23-05-2024
|
09:00 - 10:00
|
Gruppemøde
|
Gruppemøde
|
2-078
|
23-05-2024
|
09:00 - 10:00
|
Gruppemøde
|
Gruppemøde
|
2-083
|
27-05-2024
|
10:30 - 13:00
|
Praktikant undervisning v/SES og UDV
|
Andet møde
|
2-080
|
28-05-2024
|
11:30 - 13:00
|
Gruppemøde DD
|
Gruppemøde
|
2-015
|
28-05-2024
|
11:00 - 13:00
|
Gruppemøde
|
Gruppemøde
|
2-078
|
28-05-2024
|
11:00 - 13:00
|
Gruppemøde - der serveres frokost
|
Gruppemøde
|
2-083
|
29-05-2024
|
08:00 - 09:00
|
Gruppemøde DD
|
Gruppemøde
|
2-015
|
29-05-2024
|
09:00 - 10:00
|
Gruppemøde
|
Gruppemøde
|
2-083
|
29-05-2024
|
08:00 - 09:00
|
Gruppemøde
|
Gruppemøde
|
2-077
|
30-05-2024
|
08:30 - 10:00
|
Gruppemøde DD
|
Gruppemøde
|
2-015
|
30-05-2024
|
09:00 - 10:00
|
Gruppemøde
|
Gruppemøde
|
2-078
|
30-05-2024
|
09:00 - 10:00
|
Gruppemøde
|
Gruppemøde
|
2-083
|
29-05-2024
|
10:00 - 10:45
|
Per Larsen - Besøg af Muldbjergskolen, Hjørring
|
Andet møde
|
Landstingssalen
|
04-06-2024
|
11:30 - 13:00
|
Gruppemøde DD
|
Gruppemøde
|
2-015
|
04-06-2024
|
11:00 - 13:00
|
Gruppemøde
|
Gruppemøde
|
2-078
|
04-06-2024
|
11:00 - 13:00
|
Gruppemøde - der serveres frokost
|
Gruppemøde
|
2-083
|
06-06-2024
|
09:00 - 10:00
|
Gruppemøde
|
Gruppemøde
|
2-078
|
16-05-2024
|
15:30 - 17:30
|
5 gæster til Frederik Vad
|
Andet møde
|
Mit kontor
|
11-06-2024
|
11:00 - 13:00
|
Gruppemøde
|
Gruppemøde
|
2-078
|
13-06-2024
|
15:30 - 17:00
|
Kasper Roug - Nordic Sugar
|
Andet møde
|
S-090
|
21-05-2024
|
15:00 - 15:45
|
Sørby Seniorklub
|
Andet møde
|
S-090
|
11-06-2024
|
13:45 - 14:15
|
Samtale med Troldkær skole
|
Andet møde
|
S-090
|
11-06-2024
|
16:00 - 16:30
|
Samtale med Ansager Turist
|
Andet møde
|
S-090
|
15-05-2024
|
13:30 - 14:30
|
FOA Rundvisning
|
Andet møde
|
3-093
|
21-06-2024
|
09:00 - 10:30
|
Europaudvalget - Møde med de danske medlemmer af Europa-Parlamentet
|
Andet møde
|
2-133
|
16-05-2024
|
17:00 - 19:00
|
Birgitte Vind - Netværksmøde
|
Andet møde
|
1-009 Grønlandsværelset
|
07-05-2024
|
10:00 - 11:00
|
TV2 Nord
|
Andet møde
|
1-008 Færøværelset
|
08-05-2024
|
10:30 - 11:30
|
Louise besøg af Munkholmskolen 8. kl.
|
Andet møde
|
2-078
|
14-05-2024
|
10:00 - 10:30
|
Samtale med Vejen Friskole
|
Andet møde
|
S-090
|
11-06-2024
|
09:30 - 10:00
|
Rosendalskolen
|
Andet møde
|
S-090
|
11-06-2024
|
10:30 - 11:15
|
Rosendalskolen
|
Andet møde
|
3-093
|
04-05-2024
|
15:00 - 18:00
|
Rundvisning - Benny Engelbrecht
|
Andet møde
|
S-090
|
07-05-2024
|
11:00 - 13:00
|
Gruppemøde
|
Gruppemøde
|
2-009
|
07-05-2024
|
12:00 - 13:00
|
Gruppemøde
|
Gruppemøde
|
2-017
|
07-05-2024
|
11:00 - 13:00
|
Radikale Venstre gruppemøde
|
Gruppemøde
|
2-077
|
07-05-2024
|
11:30 - 13:00
|
Gruppemøde
|
Gruppemøde
|
2-090
|
07-05-2024
|
11:00 - 13:00
|
Gruppemøde
|
Gruppemøde
|
2-092
|
08-05-2024
|
09:00 - 10:00
|
Gruppemøde
|
Gruppemøde
|
2-017
|
08-05-2024
|
09:00 - 10:00
|
Gruppemøde
|
Gruppemøde
|
2-090
|
08-05-2024
|
08:20 - 08:50
|
Andagt for folketingsmedlemmer og ansatte
|
Andet møde
|
Samtaleværelset
|
22-05-2024
|
10:00 - 12:30
|
Helsingør kommune (daginstitutionsledere)
|
Andet møde
|
S-090
|
22-05-2024
|
10:00 - 10:30
|
Lars Chr. Lilleholt - Brenderup realskole - 35
|
Andet møde
|
2-090
|
11-06-2024
|
11:30 - 12:00
|
Rundvisning - Rosendalskolen
|
Andet møde
|
3-093
|
13-05-2024
|
|
Grønlandsudvalget deltager i Future Greenland 2024
|
Rejse
|
Nuuk
|
14-05-2024
|
11:00 - 13:00
|
Gruppemøde
|
Gruppemøde
|
2-009
|
14-05-2024
|
12:00 - 13:00
|
Gruppemøde
|
Gruppemøde
|
2-017
|
14-05-2024
|
11:00 - 13:00
|
Radikale Venstre gruppemøde
|
Gruppemøde
|
2-077
|
14-05-2024
|
11:30 - 13:00
|
Gruppemøde
|
Gruppemøde
|
2-090
|
14-05-2024
|
11:00 - 13:00
|
Gruppemøde
|
Gruppemøde
|
2-092
|
16-05-2024
|
09:00 - 10:00
|
GRUPPEMØDE
|
Gruppemøde
|
2-009
|
16-05-2024
|
09:00 - 10:00
|
Gruppemøde
|
Gruppemøde
|
2-017
|
16-05-2024
|
09:00 - 10:00
|
Radikale Venstre gruppemøde
|
Gruppemøde
|
2-077
|
16-05-2024
|
08:30 - 10:00
|
Gruppemøde
|
Gruppemøde
|
2-090
|
15-05-2024
|
12:00 - 13:00
|
Gruppemøde
|
Gruppemøde
|
2-017
|
15-05-2024
|
08:20 - 08:50
|
Andagt for folketingsmedlemmer og ansatte
|
Andet møde
|
Samtaleværelset
|
21-05-2024
|
11:00 - 13:00
|
Gruppemøde
|
Gruppemøde
|
2-009
|
21-05-2024
|
12:00 - 13:00
|
Gruppemøde
|
Gruppemøde
|
2-017
|
21-05-2024
|
11:00 - 13:00
|
Radikale Venstre gruppemøde
|
Gruppemøde
|
2-077
|
21-05-2024
|
11:30 - 13:00
|
Gruppemøde
|
Gruppemøde
|
2-090
|
21-05-2024
|
11:00 - 13:00
|
Gruppemøde
|
Gruppemøde
|
2-092
|
22-05-2024
|
17:00 - 19:00
|
Kick-off for Mathias Niebuhr
|
Andet møde
|
S-090
|
22-05-2024
|
14:30 - 15:30
|
Steffen Larsen - Herningsholm Erhvervsgymnasium 1.g
|
Andet møde
|
2-078
|
30-05-2024
|
11:30 - 13:00
|
Rundvisning og frokost i maj måned -
|
Andet møde
|
2-078
|
12-06-2024
|
10:30 - 11:15
|
Maria Durhuus - Risbjergskolen
|
Andet møde
|
S-090
|
22-05-2024
|
12:00 - 13:00
|
Gruppemøde
|
Gruppemøde
|
2-017
|
22-05-2024
|
09:00 - 10:00
|
Gruppemøde
|
Gruppemøde
|
2-090
|
22-05-2024
|
08:20 - 08:50
|
Andagt for folketingsmedlemmer og ansatte
|
Andet møde
|
Samtaleværelset
|
23-05-2024
|
09:00 - 10:00
|
GRUPPEMØDE
|
Gruppemøde
|
2-009
|
23-05-2024
|
09:00 - 10:00
|
Gruppemøde
|
Gruppemøde
|
2-017
|
23-05-2024
|
09:00 - 10:00
|
Radikale Venstre gruppemøde
|
Gruppemøde
|
2-077
|
23-05-2024
|
08:30 - 10:00
|
Gruppemøde
|
Gruppemøde
|
2-090
|
23-05-2024
|
09:30 - 12:00
|
Bestyrelsesmøde - fondet for dansk - svensk samarbejde
|
Andet møde
|
1-008 Færøværelset
|
15-05-2024
|
09:30
|
Udvalget for Landdistrikter og Øer (ULØ)
|
Udvalgsmøde
|
2-011
|
07-05-2024
|
10:15 - 12:30
|
Gruppemøde
|
Gruppemøde
|
2-016
|
13-05-2024
|
10:45 - 11:30
|
Maria Durhuus - Kulturhuset BuQetten
|
Andet møde
|
S-090
|
14-05-2024
|
10:15 - 12:30
|
Gruppemøde
|
Gruppemøde
|
2-016
|
21-05-2024
|
10:15 - 12:30
|
Gruppemøde
|
Gruppemøde
|
2-016
|
22-05-2024
|
09:00 - 14:30
|
Christoffer Aagaard Melson - Psykiatri og Kræft
|
Konference
|
Fællessalen
|
22-05-2024
|
17:30 - 21:00
|
Aftengruppemøde
|
Gruppemøde
|
2-015
|
28-05-2024
|
11:00 - 13:00
|
Gruppemøde
|
Gruppemøde
|
2-009
|
28-05-2024
|
10:15 - 12:30
|
Gruppemøde
|
Gruppemøde
|
2-016
|
28-05-2024
|
12:00 - 13:00
|
Gruppemøde
|
Gruppemøde
|
2-017
|
28-05-2024
|
11:00 - 13:00
|
Radikale Venstre gruppemøde
|
Gruppemøde
|
2-077
|
28-05-2024
|
11:30 - 13:00
|
Gruppemøde
|
Gruppemøde
|
2-090
|
28-05-2024
|
11:00 - 13:00
|
Gruppemøde
|
Gruppemøde
|
2-092
|
28-05-2024
|
|
Spærret (Reserveret af ADM)
|
Andet møde
|
PS-77 Proviantsalen
|
19-06-2024
|
11:00 - 12:00
|
Samtale med Indiana University
|
Andet møde
|
S-090
|
22-05-2024
|
13:30
|
Grønlandsudvalget (GRU)
|
Udvalgsmøde
|
1-009 Grønlandsværelset og via Teams
|
08-05-2024
|
09:00 - 11:00
|
Jan E. Jørgensen - Lancering af Demokratianalysen 2024
|
Konference
|
Fællessalen
|
17-05-2024
|
10:00 - 15:00
|
Matilde Powers - Hvad får jeg for det?
|
Konference
|
Fællessalen
|
29-05-2024
|
12:00 - 13:00
|
Gruppemøde
|
Gruppemøde
|
2-017
|
29-05-2024
|
08:20 - 08:50
|
Andagt for folketingsmedlemmer og ansatte
|
Andet møde
|
Samtaleværelset
|
03-06-2024
|
09:00 - 12:00
|
Søren Gade - Hverdagsdemokratier i fokus
|
Konference
|
Fællessalen
|
17-06-2024
|
13:00 - 16:00
|
Samira Nawa - Hvad gør vi med de vilde problemer?
|
Konference
|
Fællessalen
|
30-05-2024
|
09:00 - 10:00
|
GRUPPEMØDE
|
Gruppemøde
|
2-009
|
30-05-2024
|
09:00 - 10:00
|
Gruppemøde
|
Gruppemøde
|
2-017
|
30-05-2024
|
09:00 - 10:00
|
Radikale Venstre gruppemøde
|
Gruppemøde
|
2-077
|
30-05-2024
|
08:30 - 10:00
|
Gruppemøde
|
Gruppemøde
|
2-090
|
13-05-2024
|
12:00 - 14:30
|
Stinus Lindgreen - Sæt forskningen fri
|
Konference
|
Fællessalen
|
08-05-2024
|
13:30
|
Grønlandsudvalget (GRU)
|
Udvalgsmøde
|
1-009 Grønlandsværelset og via Teams
|
04-05-2024
|
07:00 - 19:15
|
Enhedslisten - Årsmøde
|
Andet møde
|
PS-77 Proviantsalen
|
05-05-2024
|
09:00 - 17:00
|
Enhedslisten - Årsmøde
|
Andet møde
|
PS-77 Proviantsalen
|
23-05-2024
|
09:00 - 14:30
|
Mette Reissmann - Hvordan kan vi understøtte vækst og udvikling i mindre virksomheder?
|
Konference
|
Fællessalen
|
30-05-2024
|
12:00 - 15:00
|
Astrid Krag - Velfærdens Talent 100
|
Konference
|
Fællessalen
|
31-05-2024
|
09:00 - 16:00
|
Karin Liltorp - Fremtidens Funding af Sociale Indsatser
|
Konference
|
Fællessalen
|
04-06-2024
|
08:00 - 09:00
|
Gruppemøde
|
Gruppemøde
|
2-009
|
04-06-2024
|
10:15 - 12:30
|
Gruppemøde
|
Gruppemøde
|
2-016
|
04-06-2024
|
12:00 - 13:00
|
Gruppemøde
|
Gruppemøde
|
2-017
|
04-06-2024
|
11:00 - 13:00
|
Radikale Venstre gruppemøde
|
Gruppemøde
|
2-077
|
04-06-2024
|
11:30 - 13:00
|
Gruppemøde
|
Gruppemøde
|
2-090
|
04-06-2024
|
11:00 - 13:00
|
Gruppemøde
|
Gruppemøde
|
2-092
|
06-06-2024
|
17:30 - 19:00
|
Oplæg for Wemen
|
Andet møde
|
2-092
|
06-06-2024
|
11:00 - 12:00
|
Samtale med Jørgen Friis
|
Andet møde
|
S-090
|
18-06-2024
|
14:00 - 16:00
|
FOA dialogmøde - Maria Durhuus - Per Olaf Stralendorff Petersen 21529236
|
Andet møde
|
1-009 Grønlandsværelset
|
07-05-2024
|
10:45 - 13:00
|
Gruppemøde
|
Gruppemøde
|
S-090
|
14-05-2024
|
10:45 - 13:00
|
Gruppemøde
|
Gruppemøde
|
S-090
|
16-05-2024
|
08:00 - 10:00
|
Gruppemøde
|
Gruppemøde
|
S-090
|
21-05-2024
|
10:45 - 13:00
|
Gruppemøde
|
Gruppemøde
|
S-090
|
23-05-2024
|
08:00 - 10:00
|
Gruppemøde
|
Gruppemøde
|
S-090
|
24-05-2024
|
10:00 - 16:00
|
Lea Wermelin - Det Frivillige Sektorsamarbejde for Tekstiler Summit 2024
|
Konference
|
Fællessalen
|
28-05-2024
|
10:45 - 13:00
|
Gruppemøde
|
Gruppemøde
|
S-090
|
30-05-2024
|
08:00 - 10:00
|
Gruppemøde
|
Gruppemøde
|
S-090
|
04-06-2024
|
10:45 - 13:00
|
Gruppemøde
|
Gruppemøde
|
S-090
|
06-06-2024
|
08:00 - 10:00
|
Gruppemøde
|
Gruppemøde
|
S-090
|
28-05-2024
|
13:30 - 14:30
|
Rundvisning - Trine Bramsen
|
Andet møde
|
S-090
|
11-06-2024
|
11:00 - 13:00
|
Gruppemøde
|
Gruppemøde
|
2-009
|
11-06-2024
|
10:15 - 12:30
|
Gruppemøde
|
Gruppemøde
|
2-016
|
11-06-2024
|
11:00 - 13:00
|
Gruppemøde
|
Gruppemøde
|
2-092
|
11-06-2024
|
10:45 - 13:00
|
Gruppemøde
|
Gruppemøde
|
S-090
|
16-05-2024
|
19:00 - 20:00
|
Helsingør Erhverv
|
Andet møde
|
S-090
|
12-06-2024
|
08:20 - 08:50
|
Andagt for folketingsmedlemmer og ansatte
|
Andet møde
|
Samtaleværelset
|
22-05-2024
|
18:30 - 19:15
|
Maria Durhuus - Møde med Lær for Livet
|
Andet møde
|
3-093
|
07-05-2024
|
14:00 - 15:00
|
HF & VUC Klar i Slagelse
|
Andet møde
|
S-090
|
17-05-2024
|
11:30 - 12:00
|
Udenrigsministeren - Møde
|
Andet møde
|
M1-02
|
27-05-2024
|
13:30 - 14:30
|
Samtale med Sundhed og Omsorgscenter Henriksdal
|
Andet møde
|
S-090
|
16-05-2024
|
10:15
|
Retsudvalget (REU)
|
Udvalgsmøde
|
2-080
|
16-05-2024
|
10:15 - 11:45
|
Åbent samråd om kriminelle familieklaner
|
Åbent samråd
|
2-080
|
18-06-2024
|
10:45 - 13:00
|
Gruppemøde
|
Gruppemøde
|
S-090
|
08-05-2024
|
10:00
|
Udvalget for Digitalisering og It (DIU)
|
Udvalgsmøde
|
2-145
|
13-05-2024
|
12:30 - 14:00
|
Rundvisning Vordingborg Gymnasium
|
Andet møde
|
2-016
|
16-05-2024
|
10:00 - 12:00
|
SES - ZBC besøg
|
Andet møde
|
PRO. A Frugtkammeret
|
17-05-2024
|
08:30 - 13:30
|
Sigurd Agersnap - ”Hvordan skaber vi lighed i Europa?”
|
Konference
|
PS-77 Proviantsalen
|
23-05-2024
|
11:00 - 12:00
|
Thomas Monberg - Møde med Horsens Gymnasium
|
Andet møde
|
S-090
|
31-05-2024
|
11:00 - 14:00
|
Maria Durhuus - Reception for SOSU studerende - ældrereformen
|
Andet møde
|
S-090
|
18-06-2024
|
11:00 - 13:00
|
Gruppemøde
|
Gruppemøde
|
2-009
|
18-06-2024
|
11:00 - 13:00
|
Gruppemøde
|
Gruppemøde
|
2-092
|