Dato
|
Kl.
|
Titel
|
Begivenhedstype
|
Sted
|
18-06-2024
|
12:15
|
Udenrigsudvalget (URU)
|
Udvalgsmøde
|
Vær. 2-133
|
18-06-2024
|
12:15 - 13:45
|
Åbent samråd om arabiske ambassadørers rolle i forbindelse med koranlovens tilblivelse
|
Åbent samråd
|
Vær. 2-133
|
17-06-2024
|
11:00
|
Udenrigsudvalget (URU)
|
Udvalgsmøde
|
Vær. 2-080
|
17-06-2024
|
11:00 - 12:30
|
Åbent samråd om danske virksomheders eksport af dele til F-35-kampfly
|
Åbent samråd
|
Vær. 2-080
|
14-06-2024
|
09:15 - 10:00
|
Its - Enhedsmøde
|
Andet møde
|
Tingstedet
|
28-06-2024
|
09:15 - 10:00
|
Its - Enhedsmøde
|
Andet møde
|
Tingstedet
|
27-08-2024
|
|
Grønlandsudvalget besøger Sydgrønland
|
Rejse
|
Sydgrønland
|
29-08-2024
|
|
Grønlandsudvalget besøger Sydgrønland
|
Rejse
|
Sydgrønland
|
30-08-2024
|
|
Grønlandsudvalget besøger Sydgrønland
|
Rejse
|
Sydgrønland
|
31-08-2024
|
|
Grønlandsudvalget besøger Sydgrønland
|
Rejse
|
Sydgrønland
|
01-09-2024
|
|
Grønlandsudvalget besøger Sydgrønland
|
Rejse
|
Sydgrønland
|
02-09-2024
|
|
Grønlandsudvalget besøger Sydgrønland
|
Rejse
|
Sydgrønland
|
03-09-2024
|
|
Grønlandsudvalget besøger Sydgrønland
|
Rejse
|
Sydgrønland
|
28-08-2024
|
|
Grønlandsudvalget besøger Sydgrønland
|
Rejse
|
Sydgrønland
|
19-06-2024
|
14:00 - 16:00
|
Direktionen - Møde
|
Andet møde
|
Schuberts-lejlighed
|
07-08-2024
|
08:20 - 08:50
|
Andagt for folketingsmedlemmer og ansatte
|
Andet møde
|
Samtaleværelset
|
31-07-2024
|
08:20 - 08:50
|
Andagt for folketingsmedlemmer og ansatte
|
Andet møde
|
Samtaleværelset
|
24-07-2024
|
08:20 - 08:50
|
Andagt for folketingsmedlemmer og ansatte
|
Andet møde
|
Samtaleværelset
|
21-08-2024
|
08:20 - 08:50
|
Andagt for folketingsmedlemmer og ansatte
|
Andet møde
|
Samtaleværelset
|
14-08-2024
|
08:20 - 08:50
|
Andagt for folketingsmedlemmer og ansatte
|
Andet møde
|
Samtaleværelset
|
17-07-2024
|
08:20 - 08:50
|
Andagt for folketingsmedlemmer og ansatte
|
Andet møde
|
Samtaleværelset
|
10-07-2024
|
08:20 - 08:50
|
Andagt for folketingsmedlemmer og ansatte
|
Andet møde
|
Samtaleværelset
|
26-06-2024
|
08:20 - 08:50
|
Andagt for folketingsmedlemmer og ansatte
|
Andet møde
|
Samtaleværelset
|
03-07-2024
|
08:20 - 08:50
|
Andagt for folketingsmedlemmer og ansatte
|
Andet møde
|
Samtaleværelset
|
12-06-2024
|
08:20 - 08:50
|
Andagt for folketingsmedlemmer og ansatte
|
Andet møde
|
Samtaleværelset
|
19-06-2024
|
08:20 - 08:50
|
Andagt for folketingsmedlemmer og ansatte
|
Andet møde
|
Samtaleværelset
|
28-08-2024
|
08:20 - 08:50
|
Andagt for folketingsmedlemmer og ansatte
|
Andet møde
|
Samtaleværelset
|
12-06-2024
|
10:00 - 10:30
|
Lise Bertelsen - Foto
|
Andet møde
|
Samtaleværelset
|
11-06-2024
|
12:30
|
Miljø- og Fødevareudvalget (MOF)
|
Udvalgsmøde
|
S-092
|
18-06-2024
|
13:15
|
Udlændinge- og Integrationsudvalget (UUI)
|
Udvalgsmøde
|
S-092
|
12-06-2024
|
08:30 - 10:00
|
Kulturudvalget/Sundhedsudvalget | Møde med KL, Danske Regioner og CFKMS
|
Andet møde
|
S-092
|
20-06-2024
|
13:00
|
Socialudvalget (SOU)
|
Udvalgsmøde
|
S-092
|
12-06-2024
|
12:00 - 13:00
|
Åbent samråd om vejledningen og lovgrundlaget om udledning af spildevand
|
Åbent samråd
|
S-092
|
25-06-2024
|
10:00 - 11:00
|
Miljø- og Fødevareudvalget - møde med kinesisk delegation
|
Andet møde
|
S-092
|
19-06-2024
|
13:00
|
Miljø- og Fødevareudvalget (MOF)
|
Udvalgsmøde
|
S-092
|
19-06-2024
|
13:00 - 14:00
|
Samråd om asbestdeponier i Aalborg-området
|
Åbent samråd
|
S-092
|
05-09-2024
|
11:30 - 12:15
|
Ans Skole
|
Andet møde
|
S-090
|
17-08-2024
|
11:30 - 12:45
|
Lollandskredsen
|
Andet møde
|
S-090
|
21-08-2024
|
17:45 - 20:00
|
HK-Ungdom Hovedstaden
|
Andet møde
|
S-090
|
29-08-2024
|
11:00 - 11:30
|
Lyngbjergårdskolen Per Husted
|
Andet møde
|
S-090
|
05-09-2024
|
10:45 - 11:30
|
Maria Durhuus - Rejsebranchens seniorklub
|
Andet møde
|
S-090
|
01-07-2024
|
11:30 - 13:00
|
Nyborg Ungdomsskole
|
Andet møde
|
S-090
|
20-06-2024
|
12:15 - 13:15
|
FGU Odense omvisning
|
Andet møde
|
S-090
|
04-09-2024
|
11:30 - 12:15
|
Søndermarksskolen, Slagelse
|
Andet møde
|
S-090
|
20-06-2024
|
11:45 - 12:15
|
Samtale med Grindsted Privat Skole
|
Andet møde
|
S-090
|
03-09-2024
|
10:30 - 11:15
|
Snak med Fourfeldtskolen Bohr
|
Andet møde
|
S-090
|
14-06-2024
|
09:00 - 12:00
|
Omvisning, Astrid Krag
|
Andet møde
|
S-090
|
20-08-2024
|
15:30 - 16:00
|
Rundvisning - Benny Engelbrecht
|
Andet møde
|
S-090
|
11-06-2024
|
09:30 - 10:00
|
Rosendalskolen
|
Andet møde
|
S-090
|
13-06-2024
|
15:30 - 17:00
|
Kasper Roug - Nordic Sugar
|
Andet møde
|
S-090
|
11-06-2024
|
13:45 - 14:15
|
Samtale med Troldkær skole
|
Andet møde
|
S-090
|
11-06-2024
|
16:00 - 16:30
|
Samtale med Ansager Turist
|
Andet møde
|
S-090
|
21-08-2024
|
14:30 - 15:00
|
Samtale med Mølleskolen
|
Andet møde
|
S-090
|
22-08-2024
|
11:30 - 12:15
|
Birgitte Vind - Øster Starup Skole
|
Andet møde
|
S-090
|
26-08-2024
|
16:30 - 17:30
|
Østermarkskolen rundvisning
|
Konference
|
S-090
|
17-08-2024
|
12:45 - 13:45
|
Rundvisning - klub 19L skibsbygger-Lindø Værftet.
|
Andet møde
|
S-090
|
18-06-2024
|
10:45 - 13:00
|
Gruppemøde
|
Gruppemøde
|
S-090
|
12-06-2024
|
10:30 - 11:15
|
Maria Durhuus - Risbjergskolen
|
Andet møde
|
S-090
|
19-06-2024
|
11:00 - 12:00
|
Samtale med Indiana University
|
Andet møde
|
S-090
|
29-08-2024
|
12:30 - 13:15
|
Holbæk lærerkreds (pensionistudvalget)
|
Andet møde
|
S-090
|
29-08-2024
|
11:30 - 12:30
|
Omvisning Kløvermarkskolen
|
Andet møde
|
S-090
|
03-07-2024
|
11:45 - 12:30
|
Samtale med Tour de Bier
|
Andet møde
|
S-090
|
04-09-2024
|
12:45 - 13:15
|
Snak med Markusskolen sammen med Stephanie Lose
|
Andet møde
|
S-090
|
04-09-2024
|
14:00 - 20:00
|
RES - bogarrangement S København
|
Andet møde
|
S-090
|
22-08-2024
|
18:00 - 21:00
|
Sundhedskonference SSK (18.30-20.30)
|
Konference
|
S-090
|
19-06-2024
|
10:45 - 11:00
|
Rundvisning - Trine Bramsen
|
Andet møde
|
S-090
|
04-07-2024
|
10:15 - 10:45
|
Samtale med Billund Ungeråd
|
Andet møde
|
S-090
|
17-06-2024
|
16:30 - 17:30
|
- Cecilie Sværke Sommerlund
|
Andet møde
|
S-090
|
21-08-2024
|
16:30 - 17:00
|
Samtale Lynghede Skole
|
Andet møde
|
S-090
|
13-06-2024
|
10:00 - 11:00
|
Rundvisning - Trine Bramsen
|
Andet møde
|
S-090
|
26-06-2024
|
11:00 - 12:00
|
Omvisning Lindehusets dagcenter
|
Andet møde
|
S-090
|
29-08-2024
|
10:00 - 10:30
|
Omvisning/Kløvermarkskolen
|
Andet møde
|
S-090
|
28-08-2024
|
12:30 - 13:30
|
Dansk Handicap forbund
|
Andet møde
|
S-090
|
24-06-2024
|
17:00 - 18:00
|
Torben Skovgaard - Oplæg efter omvisning
|
Andet møde
|
PS-77 Proviantsalen
|
12-06-2024
|
09:30 - 11:00
|
Erhvervsministeren - Pressemøde
|
Andet møde
|
PS-77 Proviantsalen
|
10-06-2024
|
08:30 - 12:45
|
Ida Auken - Landspolitisk høring om skolemad
|
Konference
|
PS-77 Proviantsalen
|
25-06-2024
|
11:30 - 12:15
|
Bedre miljøgodkendelse og tilsyn - møde med Danske Regioner
|
Andet møde
|
P2-61 (Gruppelokale)
|
19-06-2024
|
|
Sundhedsudvalget rejser til Oslo
|
Rejse
|
Oslo
|
18-06-2024
|
|
Sundhedsudvalget rejser til Oslo
|
Rejse
|
Oslo
|
17-06-2024
|
19:00 - 21:00
|
Ekstraordinær generalforsamling - Indre By
|
Andet møde
|
Mit kontor
|
29-08-2024
|
|
Folketingets Klima-, Energi- og Forsyningsudvalg deltager på Klimafolkemødet den 29.-30. august 2024
|
Rejse
|
Middelfart
|
30-08-2024
|
|
Folketingets Klima-, Energi- og Forsyningsudvalg deltager på Klimafolkemødet den 29.-30. august 2024
|
Rejse
|
Middelfart
|
09-09-2024
|
|
Børne- og Undervisningsudvalget rejser til Lyon
|
Rejse
|
Lyon
|
12-06-2024
|
09:00 - 10:15
|
Zahra Nazish Hussain - Besøg fra Sundhedsdatastyrelsen
|
Andet møde
|
Landstingssalen
|
03-09-2024
|
|
Boligudvalget rejser til Hamborg
|
Rejse
|
Hamborg
|
02-09-2024
|
|
Boligudvalget rejser til Hamborg
|
Rejse
|
Hamborg
|
20-06-2024
|
13:00 - 16:30
|
Per Larsen - Et nært sundhedsvæsen for alle
|
Konference
|
Fællessalen
|
28-08-2024
|
08:15 - 09:30
|
Det Konservative Folkeparti - Møde
|
Andet møde
|
Fællessalen
|
03-09-2024
|
08:00 - 16:30
|
Blodbanken
|
Andet møde
|
Fællessalen
|
12-06-2024
|
09:00 - 12:00
|
Monika Rubin - Konference om kvinders sundhed – blinde vinkler og bias
|
Konference
|
Fællessalen
|
28-08-2024
|
12:30 - 16:30
|
Mohammad Rona - De Globale Danskeres Parlament
|
Konference
|
Fællessalen
|
02-09-2024
|
08:00 - 16:00
|
Statsrevisorernes indenrigsbesigtigelse
|
Statsrevisormøde
|
Danmark
|
03-09-2024
|
08:00 - 16:00
|
Statsrevisorernes indenrigsbesigtigelse
|
Statsrevisormøde
|
Danmark
|
04-09-2024
|
08:00 - 16:00
|
Statsrevisorernes indenrigsbesigtigelse
|
Statsrevisormøde
|
Danmark
|
12-08-2024
|
09:00 - 13:30
|
Statsrevisormøde
|
Statsrevisormøde
|
Christiansborg, Provianthuset, Lokale P2-40
|
10-06-2024
|
10:00 - 14:30
|
Statsrevisormøde
|
Statsrevisormøde
|
Christiansborg, Proivanthuset, Lokale P2-40
|
12-06-2024
|
08:30 - 09:00
|
Møde med udlændinge- og integrationsministeren
|
Statsrevisormøde
|
Christiansborg
|
10-06-2024
|
14:30 - 18:30
|
Temadrøftelse
|
Statsrevisormøde
|
Christiansborg
|
14-06-2024
|
11:30 - 12:30
|
Folkemødet
|
Statsrevisormøde
|
Allinge, Bornholm
|
11-06-2024
|
10:30 - 11:15
|
Rosendalskolen
|
Andet møde
|
3-093
|
11-06-2024
|
11:30 - 12:00
|
Rundvisning - Rosendalskolen
|
Andet møde
|
3-093
|
07-09-2024
|
13:00 - 14:00
|
Thomas Monberg - Møde med Personaleforeningen Horsens Kommune
|
Andet møde
|
3-093
|
15-08-2024
|
11:00
|
Indfødsretsudvalget (IFU)
|
Udvalgsmøde
|
2-145
|
20-06-2024
|
11:00
|
Indfødsretsudvalget (IFU)
|
Udvalgsmøde
|
2-145
|
11-06-2024
|
14:45 - 15:30
|
Protokollen - Orienteringsrejsen til Grønland
|
Andet møde
|
2-145
|
12-06-2024
|
09:00 - 12:00
|
Tidende - Kontormøde
|
Andet møde
|
2-145
|
20-06-2024
|
10:30
|
Udvalget for Digitalisering og It (DIU)
|
Udvalgsmøde
|
2-133
|
20-06-2024
|
10:30 - 12:00
|
Åbent samråd om, hvilke initiativer regeringen vil iværksætte for at sikre bedre udbud af offentlige it-projekter
|
Åbent samråd
|
2-133
|
28-06-2024
|
08:30 - 11:30
|
EUU| Udvalgsmøde
|
Andet møde
|
2-133
|
19-06-2024
|
13:00
|
Ældreudvalget (ÆLU)
|
Udvalgsmøde
|
2-133
|
11-06-2024
|
14:00 - 16:00
|
Rundbordsdrøftelse om Chromebook-sagen
|
Møde
|
2-133
|
14-08-2024
|
15:00
|
Det Udenrigspolitiske Nævn (UPN)
|
Udvalgsmøde
|
2-133
|
12-07-2024
|
08:30
|
Europaudvalget (EUU)
|
Udvalgsmøde
|
2-133
|
19-07-2024
|
08:30
|
Europaudvalget (EUU)
|
Udvalgsmøde
|
2-133
|
21-06-2024
|
09:00 - 10:30
|
Europaudvalget - Møde med de danske medlemmer af Europa-Parlamentet
|
Andet møde
|
2-133
|
12-06-2024
|
08:00
|
Europaudvalget (EUU)
|
Udvalgsmøde
|
2-133
|
21-06-2024
|
10:30
|
Europaudvalget (EUU)
|
Udvalgsmøde
|
2-133
|
25-06-2024
|
15:00
|
Europaudvalget (EUU)
|
Udvalgsmøde
|
2-133
|
02-07-2024
|
10:00
|
Europaudvalget (EUU)
|
Udvalgsmøde
|
2-133
|
18-06-2024
|
15:00
|
Det Udenrigspolitiske Nævn (UPN)
|
Udvalgsmøde
|
2-133
|
25-06-2024
|
14:00
|
Det Udenrigspolitiske Nævn (UPN)
|
Udvalgsmøde
|
2-133
|
02-07-2024
|
09:30
|
Det Udenrigspolitiske Nævn (UPN)
|
Udvalgsmøde
|
2-133
|
18-06-2024
|
11:00 - 13:00
|
Gruppemøde
|
Gruppemøde
|
2-092
|
11-06-2024
|
11:00 - 13:00
|
Gruppemøde
|
Gruppemøde
|
2-092
|
25-06-2024
|
11:00 - 13:00
|
Gruppemøde
|
Gruppemøde
|
2-092
|
18-06-2024
|
14:00 - 16:00
|
Reception
|
Andet møde
|
2-090
|
17-06-2024
|
14:00 - 17:00
|
Lars Chr. Lilleholt - Nykredit -050
|
Andet møde
|
2-090
|
11-06-2024
|
15:15 - 15:45
|
Anni Matthiesen - rundvisning
|
Andet møde
|
2-090
|
11-06-2024
|
18:00 - 19:30
|
Morten Dahlin - Venstre i Gladsaxe og Lyngby-Taarbæk
|
Andet møde
|
2-090
|
11-06-2024
|
12:00 - 13:00
|
Gruppemøde
|
Gruppemøde
|
2-090
|
18-06-2024
|
12:00 - 13:00
|
Gruppemøde
|
Gruppemøde
|
2-090
|
22-08-2024
|
12:00 - 13:00
|
Gruppemøde
|
Gruppemøde
|
2-090
|
25-06-2024
|
17:00 - 19:00
|
Aftengruppemøde
|
Gruppemøde
|
2-090
|
13-08-2024
|
13:00 - 14:00
|
Gruppemøde
|
Gruppemøde
|
2-090
|
29-08-2024
|
12:00 - 13:00
|
Gruppemøde
|
Gruppemøde
|
2-090
|
26-06-2024
|
14:00 - 15:00
|
Reception for Jakob Ullegård
|
Andet møde
|
2-090
|
13-06-2024
|
11:00 - 13:00
|
Retsudvalget | Møde med Rigsadvokaten
|
Andet møde
|
2-080
|
20-06-2024
|
13:15
|
Skatteudvalget (SAU)
|
Udvalgsmøde
|
2-080
|
21-06-2024
|
11:00 - 12:00
|
Carsten Bach - Falck Global Assistance A/S
|
Andet møde
|
2-078
|
27-08-2024
|
17:00 - 18:00
|
Besøg i FT med Lars-Christians netværksgrupper
|
Andet møde
|
2-078
|
11-06-2024
|
11:00 - 13:00
|
Gruppemøde
|
Gruppemøde
|
2-078
|
03-09-2024
|
17:00 - 18:00
|
Besøg i FT med Lars-Christians netværksgrupper
|
Andet møde
|
2-078
|
18-06-2024
|
11:00 - 13:00
|
Gruppemøde
|
Gruppemøde
|
2-077
|
11-06-2024
|
11:00 - 13:00
|
Gruppemøde
|
Gruppemøde
|
2-077
|
25-06-2024
|
11:00 - 13:00
|
Gruppemøde (Sidste inden sommerferie)
|
Gruppemøde
|
2-077
|
28-08-2024
|
10:45 - 11:45
|
Besøg fra Mølleskolen i Ry
|
Andet møde
|
2-016
|
13-08-2024
|
10:15 - 12:30
|
Gruppemøde
|
Gruppemøde
|
2-016
|
20-08-2024
|
10:15 - 12:30
|
Gruppemøde
|
Gruppemøde
|
2-016
|
27-08-2024
|
10:15 - 12:30
|
Gruppemøde
|
Gruppemøde
|
2-016
|
03-09-2024
|
10:15 - 12:30
|
Gruppemøde
|
Gruppemøde
|
2-016
|
29-08-2024
|
12:30 - 14:00
|
Mads - omvisning
|
Andet møde
|
2-015
|
13-08-2024
|
14:30 - 15:30
|
Møde mellem DA & Dina
|
Andet møde
|
2-009
|
25-06-2024
|
11:00 - 13:00
|
Gruppemøde
|
Gruppemøde
|
2-009
|
17-06-2024
|
16:30 - 17:30
|
Per oplæg for Marcus Knuth og hans 12-mandsforening
|
Andet møde
|
2-009
|
14-08-2024
|
11:00 - 13:00
|
Gruppemøde
|
Gruppemøde
|
2-009
|
28-08-2024
|
11:00 - 13:00
|
Gruppemøde i den mødefri periode
|
Gruppemøde
|
2-009
|
04-09-2024
|
11:00 - 13:00
|
Gruppemøde
|
Gruppemøde
|
2-009
|
18-06-2024
|
11:00 - 13:00
|
Gruppemøde
|
Gruppemøde
|
2-009
|
12-06-2024
|
08:30 - 09:30
|
Statsrevisorerne - Møde
|
Andet møde
|
1-133
|
12-06-2024
|
12:00
|
Miljø- og Fødevareudvalget (MOF)
|
Udvalgsmøde
|
1-133
|
27-06-2024
|
08:45 - 09:45
|
Åbent samråd om Iver Huitfeldts nedskydning af droner i Det Røde Hav
|
Åbent samråd
|
1-133
|
20-06-2024
|
13:00
|
Finansudvalget (FIU)
|
Udvalgsmøde
|
1-133
|
27-06-2024
|
13:00
|
Finansudvalget (FIU)
|
Udvalgsmøde
|
1-133
|
29-08-2024
|
13:00
|
Finansudvalget (FIU)
|
Udvalgsmøde
|
1-133
|
04-09-2024
|
10:00
|
Finansudvalget (FIU)
|
Udvalgsmøde
|
1-133
|
18-06-2024
|
10:00
|
Forsvarsudvalget (FOU)
|
Udvalgsmøde
|
1-133
|
18-06-2024
|
11:00
|
Åbent samråd om krænkelsessager i Forsvaret
|
Åbent samråd
|
1-133
|
13-06-2024
|
13:00 - 15:00
|
Retsudvalget | Møde med Procesbevillingsnævnet
|
Andet møde
|
1-133
|
31-08-2024
|
10:00 - 18:00
|
Morten Messerschmidt - Møde
|
Andet møde
|
1-133
|
11-06-2024
|
13:00 - 14:00
|
Minister Stephanie Lose - Ordførermøde
|
Andet møde
|
1-133
|
19-06-2024
|
15:15
|
Socialudvalget (SOU)
|
Udvalgsmøde
|
1-133
|
19-06-2024
|
15:15 - 16:45
|
Åbent samråd om beslutningen om at indefryse midler til integrationsprojekter
|
Åbent samråd
|
1-133
|
27-06-2024
|
08:45
|
Forsvarsudvalget (FOU)
|
Udvalgsmøde
|
1-133
|
19-06-2024
|
13:00 - 16:00
|
TV2 - Internt møde
|
Andet møde
|
1-009 Grønlandsværelset
|
11-06-2024
|
14:30 - 16:30
|
Jan E. møde med ATP
|
Andet møde
|
1-009 Grønlandsværelset
|
01-07-2024
|
09:00 - 13:00
|
Linea Søgaard-Lidell - D66, Centerpartiet og Projekt:Polska
|
Andet møde
|
1-009 Grønlandsværelset
|
20-08-2024
|
10:00 - 12:00
|
Annette Bruun - Chefmøde
|
Andet møde
|
1-009 Grønlandsværelset
|
03-09-2024
|
10:00 - 12:00
|
Annette Bruun - Chefmøde
|
Andet møde
|
1-009 Grønlandsværelset
|
21-06-2024
|
14:00
|
Udvalget til Valgs Prøvelse (UVP)
|
Udvalgsmøde
|
1-009
|
11-06-2024
|
11:15 - 11:55
|
Økonomiministeren - Internt møde
|
Andet møde
|
1-008 Færøværelset
|
25-06-2024
|
13:00 - 14:00
|
Minister Morten Dahlin - Ordførermøde
|
Andet møde
|
1-008 Færøværelset
|
18-06-2024
|
10:00 - 11:30
|
Per Larsen møde med lille erfa gruppe (planteavler)
|
Andet møde
|
1-008 Færøværelset
|
12-06-2024
|
09:00 - 10:00
|
Fødevareministeren - Internt møde
|
Andet møde
|
1-008 Færøværelset
|
25-06-2024
|
13:00
|
Møde i salen
|
Møde i salen
|
|