Folketingsmedlemmer på orlov

Her finder du folketingsmedlemmer på orlov og deres stedfortrædere.

Orlov fra den
17. april 2018 og indtil videre
Stedfortræder fra den
17. april 2018
Orlov fra den
3. april 2018 og indtil videre
Stedfortræder fra den
3. april 2018
Orlov fra den
28. marts 2018 og indtil videre
Stedfortræder fra den
28. marts 2018
Orlov fra den
12. marts 2018 og indtil videre
Stedfortræder fra den
12. marts 2018
Orlov fra den
5. marts 2018 og indtil videre
Stedfortræder fra den
5. marts 2018
Orlov fra den
1. december 2017 og indtil videre
Stedfortræder fra den
1. december 2017
Orlov fra den
9. oktober 2017 og indtil videre
Stedfortræder fra den
9. oktober 2017
Orlov fra den
5. oktober 2017 og indtil videre
Stedfortræder fra den
5. oktober 2017
Orlov fra den
3. oktober 2017 og indtil videre
Stedfortræder fra den
3. oktober 2017
Orlov fra den
15. december 2016 og indtil videre
Stedfortræder fra den
15. december 2016
Orlov fra den
15. december 2016 og indtil videre
Stedfortræder fra den
15. december 2016
Orlov fra den
15. december 2016 og indtil videre
Stedfortræder fra den
15. december 2016